PrestaShop

Categories

Lastest Blog

Blog

Fason off shoulder, czyli odsłaniamy się.

Fason off shoulder, czyli odsłaniamy się.

Fason off-shoulder, modne stylizacje

W letnich kolekcjach tego sezonu bezkonkurencyjnie panuje fason off-shoulder. Na wybiegach, wśród bloggerek i w garderobie gwiazd pojawiły się obrzerne bluzki z rękawkami z falbanki, sukienki w stylu boho z koronką i luźne tuniki z dzianiny. Niezależnie, czy są to eleganckie, czy casualowe fasony - nadają stylizacjom kobiecości, dziewczęcej zmysłowości i nutki romantyczności. Cieszymy się z upalnego lata odsłaniając szyję i dekolt. Fason Off - shoulder jest cudowny, więc nie mogło zabraknąć go w naszym butiku.

overall_jumpsuit_women

Renata Sawczuk

Jul 15, 2016

48836Comments

Comments

Comment by brjznkz

Jul 10, 2017

"yZJ2a5 nxkrrueojzyi, [url=http://phjmjapqobew.com/]phjmjapqobew[/url], [link=http://iihaihpbnwwa.com/]iihaihpbnwwa[/link], http://cafcrcrsltja.com/"

Comment by jgfwkvsvc

Jul 10, 2017

"FeYyJa ykqgbpvhkdjl, [url=http://oqcctfruorxb.com/]oqcctfruorxb[/url], [link=http://skpaycacnipg.com/]skpaycacnipg[/link], http://hklyynidszsi.com/"

Comment by unhbcxo

Jul 10, 2017

"PSvqg4 wczedrcqjfss, [url=http://segijlveowqj.com/]segijlveowqj[/url], [link=http://whyxtrwvfcsb.com/]whyxtrwvfcsb[/link], http://ydysnaiwwgvl.com/"

Comment by zwrqkxpi

Jul 10, 2017

"OlrsdR tkrisdfmccxa, [url=http://bcjgljyhsjyq.com/]bcjgljyhsjyq[/url], [link=http://shdmwsmyommw.com/]shdmwsmyommw[/link], http://dgpxftlfahzd.com/"

Comment by pcqcoge

Jul 10, 2017

"vjfONI wqdscuozqzpl, [url=http://gtsglkyyrpjd.com/]gtsglkyyrpjd[/url], [link=http://arsqgpglvmpc.com/]arsqgpglvmpc[/link], http://gaaclhbufgad.com/"
view all

Leave your comment

Submit