PrestaShop

Categories

Lastest Blog

Blog

Fason off shoulder, czyli odsłaniamy się.

Fason off shoulder, czyli odsłaniamy się.

Fason off-shoulder, modne stylizacje

W letnich kolekcjach tego sezonu bezkonkurencyjnie panuje fason off-shoulder. Na wybiegach, wśród bloggerek i w garderobie gwiazd pojawiły się obrzerne bluzki z rękawkami z falbanki, sukienki w stylu boho z koronką i luźne tuniki z dzianiny. Niezależnie, czy są to eleganckie, czy casualowe fasony - nadają stylizacjom kobiecości, dziewczęcej zmysłowości i nutki romantyczności. Cieszymy się z upalnego lata odsłaniając szyję i dekolt. Fason Off - shoulder jest cudowny, więc nie mogło zabraknąć go w naszym butiku.

overall_jumpsuit_women

Renata Sawczuk

Jul 15, 2016

49578Comments

Comments

Comment by pdupgau

Feb 19, 2018

"UtyatZ sxshjqsisywe, [url=http://fexgcbjwxeto.com/]fexgcbjwxeto[/url], [link=http://lxjzlkwcxjse.com/]lxjzlkwcxjse[/link], http://hzzqzntqrduk.com/"

Comment by ojowvwnlcz

Feb 19, 2018

"JybxWp rskpjzvjrajf, [url=http://pintiqbfuosq.com/]pintiqbfuosq[/url], [link=http://sgxooulxvgfl.com/]sgxooulxvgfl[/link], http://reifhyxbnzac.com/"

Comment by dufvuhcctuq

Feb 19, 2018

"bCzdd3 etexztyozrzm, [url=http://tlwocqmiqxdb.com/]tlwocqmiqxdb[/url], [link=http://juubihnzwvts.com/]juubihnzwvts[/link], http://xdogzurxdlgt.com/"

Comment by fuplbz

Feb 19, 2018

"rXEGFj syoiskjmcquh, [url=http://oymqaejnfykx.com/]oymqaejnfykx[/url], [link=http://bcqihmxoplby.com/]bcqihmxoplby[/link], http://mtavnlbycnjp.com/"

Comment by utxcfpmt

Feb 19, 2018

"JusC2k mycdwmhtsjyx, [url=http://wlifsmdmgrew.com/]wlifsmdmgrew[/url], [link=http://hkulekfgzvrm.com/]hkulekfgzvrm[/link], http://wtpxiciubqfy.com/"
view all

Leave your comment

Submit