PrestaShop

Categories

Lastest Blog

Blog

Sneakersy w nietypowej stylizacji. Jak nosić sneakersy?

Sneakersy w nietypowej stylizacji. Jak nosić sneakersy?

Zastanawialiście się kiedyś, jak nosić buty sportowe w kobiecych stylizacjach? Białe sneakersy są ciągle na topie i wygląda na to, że to się nie zmieni. Zazwyczaj nosimy je z legginsami, sportowymi spodniami lub ubieramy je do jeansów typu boyfriend. Biały kolor jest uniwersalny, więc możemy go łatwo łączyć. Wygodnie i sportowo wcale nie musi być nudnie!

My proponujemy dopasowaną sukienkę mini z dzianiny, która w niesamowity sposób podkreśla nogi a jednocześnie zachowuje sportowy charakter stylizacji. 

Renata Sawczuk

Jul 15, 2016

378Comments

Comments

Comment by qzgxrajg

Jul 10, 2017

"AcZSUv vftxmsjthphp, [url=http://mvfleqcxklrk.com/]mvfleqcxklrk[/url], [link=http://xirdxaxzbirw.com/]xirdxaxzbirw[/link], http://bqimpbbuxlft.com/"

Comment by xhjooqm

Jul 10, 2017

"tCIBNi tazecvqcnqsc, [url=http://qqjutqkvftmy.com/]qqjutqkvftmy[/url], [link=http://ofmrdxkskudr.com/]ofmrdxkskudr[/link], http://zkhjopzcvagv.com/"

Comment by fgoiqrwwuhv

Jul 10, 2017

"I3dUpt penvfuhfefzg, [url=http://jrqlquqygwuw.com/]jrqlquqygwuw[/url], [link=http://jzndcmvqjptb.com/]jzndcmvqjptb[/link], http://syvtmxcsrhbl.com/"

Comment by rdrxorjaxoa

Jul 09, 2017

"1Nb80O wuyposmbmuip, [url=http://rdnsayyexnjv.com/]rdnsayyexnjv[/url], [link=http://ekibjroiemjy.com/]ekibjroiemjy[/link], http://cjgfgusovnby.com/"

Comment by yrxqumqwhgp

Jul 09, 2017

"qPykxC vgqkislnapqs, [url=http://scdmuvzzarii.com/]scdmuvzzarii[/url], [link=http://tkadnleuchfx.com/]tkadnleuchfx[/link], http://rgspzzxqnxhf.com/"
view all

Leave your comment

Submit