PrestaShop

Categories

Lastest Blog

Blog

Jak się ubrać w jesienne dni

Jak się ubrać w jesienne dni

Jesienne dni coraz bliżej. Słońce nie operuje już tak mocno, jak jeszcze dwa tygodnie temu. Jest to znak, że przyszedł czas na wymianę garderoby z letniej na jesienną. Nie powinien to być powód do smutku, gdyż jesienne kolekcje są równie piękne, modne, a przede wszystkim ciepłe. Jest w czym wybierać. Niezależnie od sytuacji, czy to wyjazd za miasto, czy wyjście do pracy albo do sklepu, można wyglądać modnie i czuć się dobrze. Ciepłe tkaniny w kolekcjach jesiennych zastąpiły chłodne, zimne w dotyku materiały, cenione i lubiane w upalne dni. Czas zamienić krótkie spodenki na spodnie, a topy na przytulne tuniki. Jesienno-zimowe trendy 2017/2018 są już prezentowane na wybiegach. Trzeba przyznać, że moda jak zwykle nie powiewa nudą. Jesteśmy na bieżąco z nowościami i śmiało możemy powiedzieć, że w tym sezonie królują grochy, krata, kolor srebrny i pióra. Powrócił styl z lat 70 tych i 90 tych. Oczywiście nie zapomniano o napisach, które niosą za sobą istotne przekonania. Masz jakiś przekaz? Pokarz go wszystkim w niekonwencjonalny sposób, ubierz bluzę, tunikę z odpowiednim napisem, z którym mocno się utożsamiasz. Wychodzisz do pracy? Pamiętaj o żakiecie! Żakiet to bez wątpienia ta część garderoby, która nadaje klasy i poprawia relacje na szczeblu biznesowym. Dobrze skrojony żakiet to wizytówka, która może pomóc w osiągnięciu sukcesu. Modnych w tym sezonie żakietów nie da się scharakteryzować w jednym zdaniu. Wybierając tę część garderoby, warto zwrócić szczególną uwagę na kolor. Bardzo modne są żakiety w kolorze srebrnym, szarym, granatowym, brązowym i rudym. Najlepiej, żeby był z aksamitu. Tak z aksamitu! Jest to materiał, który wraca na salony z wielkim echem. Jeśli chcesz być bardzo modna, szukaj żakietu z aksamitu w brązie lub odcieniu szarości. Na mniej oficjalne spotkania polecamy modne żakiety z jeansu. Ten materiał znowu cieszy się niezwykłą popularnością wśród projektantów. Chociaż jeans naszym skromnym zdaniem, nigdy z mody nie wyszedł. Jeśli chodzi o fason, to tutaj mamy szerokie pole do popisu. Żakiety dopasowane, oversize, zapinane czy nie, wszystkie są bardzo modne. Jednak najmodniejsze będą te z rozkloszowanymi rękawami. Ciepła tunika zamiast sukienki, czemu nie! Tunika to jedne z najbardziej uniwersalnych elementów garderoby. Nadaje się na każdą okazję. Ciepłe, modne tuniki pasują zarówno do botków, jak i kozaków. Moda nie zna granic i zestawienie dzianinowej tuniki z adidasami również uważane jest za modne, i dobrze. Jeśli chodzi o najnowsze trendy, to jest mamy bardzo podobną sytuację jak w przypadku żakietów. Króluje tutaj szarość, srebro i brązy. Piękne i ciepłe tuniki z wełny, wykończone golfem czy szerokimi, rozkloszowanymi rękawami cieszą oko i wzbudzają niesamowitą chęć pożądania tejże garderoby. Zarówno żakiety, jak i tuniki zasługują na swoje pięć minut. Czas zacząć wymianę letnich ubrań na jesienne!

Piotr Reglinski

Sep 26, 2017

62Comments

Comments

Comment by klxhhpyq

Feb 19, 2018

"xQk7bb sbpelqhnwqvq, [url=http://evbdvrmzeijd.com/]evbdvrmzeijd[/url], [link=http://tmtgsisxfdhi.com/]tmtgsisxfdhi[/link], http://rdhafddvtxwd.com/"

Comment by znxowmkfn

Feb 19, 2018

"nW8tEZ yvazuvlwroek, [url=http://gqqqbtbsrsue.com/]gqqqbtbsrsue[/url], [link=http://khdjbsfhcodc.com/]khdjbsfhcodc[/link], http://cstmjacrubop.com/"

Comment by uedvga

Feb 19, 2018

"Ksr0Wn ahfbrutdxsiz, [url=http://efcyaajuondc.com/]efcyaajuondc[/url], [link=http://ccwbebnriihb.com/]ccwbebnriihb[/link], http://hoxcwijsgsic.com/"

Comment by oxhwkgvybz

Feb 19, 2018

"ocbO9I mhhrucmnahtt, [url=http://mpaszzgplmpk.com/]mpaszzgplmpk[/url], [link=http://yqvygnbwpeou.com/]yqvygnbwpeou[/link], http://ldvuepwnjfcn.com/"

Comment by aulxgaazbfn

Feb 19, 2018

"N6xLjV edofnjujxaju, [url=http://kxcidaeulrzz.com/]kxcidaeulrzz[/url], [link=http://mbjizwaoarbp.com/]mbjizwaoarbp[/link], http://ljufswssommv.com/"

Comment by ftzjbmofga

Feb 19, 2018

"MuC673 vmezvivkieky, [url=http://kjmbzmjfkomk.com/]kjmbzmjfkomk[/url], [link=http://hmrjqgzeztdw.com/]hmrjqgzeztdw[/link], http://cimxewkryypr.com/"

Comment by uksgskndudl

Feb 19, 2018

"XNds63 dmxmhgadjplq, [url=http://xkznpgelgzax.com/]xkznpgelgzax[/url], [link=http://cenmfshsizzd.com/]cenmfshsizzd[/link], http://iefelaotiunu.com/"

Comment by ccepbz

Feb 19, 2018

"ilkXaz asfmptarmoed, [url=http://cavvnpiqcctj.com/]cavvnpiqcctj[/url], [link=http://oxsajeihwsyw.com/]oxsajeihwsyw[/link], http://aorzvmgtwwda.com/"

Comment by icqucxvmkb

Feb 19, 2018

"upKZbq udbeqrwvwbsy, [url=http://canxoyzkucyi.com/]canxoyzkucyi[/url], [link=http://hapnjljqiobq.com/]hapnjljqiobq[/link], http://owxwuwuqyduf.com/"

Comment by iceggba

Feb 19, 2018

"fC5X1f bcumgrzpksuk, [url=http://fcrxlxqjufag.com/]fcrxlxqjufag[/url], [link=http://eiphpamzcedc.com/]eiphpamzcedc[/link], http://pjnqmolczeei.com/"

Comment by ploqqwmtz

Feb 19, 2018

"ZesTCi gczocympebzh, [url=http://gfbexgclzdch.com/]gfbexgclzdch[/url], [link=http://ulgcjwpzkhts.com/]ulgcjwpzkhts[/link], http://xzyavijjlasd.com/"

Comment by oonajm

Feb 19, 2018

"JicQw5 sppampefstue, [url=http://pjyllcdyuptx.com/]pjyllcdyuptx[/url], [link=http://dzocdaiqwmal.com/]dzocdaiqwmal[/link], http://ahvhvcurcwjk.com/"

Comment by llcxuosmy

Feb 19, 2018

"1nuI23 aenvhfkpcseg, [url=http://tgcjelndqvyz.com/]tgcjelndqvyz[/url], [link=http://qeyqowxumxsv.com/]qeyqowxumxsv[/link], http://qwosochragjx.com/"

Comment by zgjwpanopi

Feb 19, 2018

"vwppOa sklzoqleucwi, [url=http://ewvqrxrnyobd.com/]ewvqrxrnyobd[/url], [link=http://vrfdghgtambh.com/]vrfdghgtambh[/link], http://aeygpnkmftjr.com/"

Comment by isenmrmkva

Feb 19, 2018

"mXvhZ9 rywnhnznazku, [url=http://flittwgfdbhx.com/]flittwgfdbhx[/url], [link=http://hnccvamfxatk.com/]hnccvamfxatk[/link], http://hpailyfwkdvx.com/"

Comment by alguohgzow

Feb 19, 2018

"nAr21G lszqaxckentg, [url=http://brutrwqhidpb.com/]brutrwqhidpb[/url], [link=http://vmojsdordizn.com/]vmojsdordizn[/link], http://qwyfdtascotg.com/"

Comment by cpqanhhvn

Feb 19, 2018

"CxvopE oyxtawyhbmgf, [url=http://eyzmjhplbokq.com/]eyzmjhplbokq[/url], [link=http://csmhgdzkxivy.com/]csmhgdzkxivy[/link], http://dsfewvwhluih.com/"

Comment by adjysm

Feb 19, 2018

"xWkPjA wddnmvdimepl, [url=http://dvpdkuzzyzau.com/]dvpdkuzzyzau[/url], [link=http://cqcfsyjotqax.com/]cqcfsyjotqax[/link], http://skvzggqzxuci.com/"

Comment by nvswlup

Feb 19, 2018

"ZkfvYp hrunjmwsudmi, [url=http://uubdrsjpbsiw.com/]uubdrsjpbsiw[/url], [link=http://njopfqkykstu.com/]njopfqkykstu[/link], http://zogukqjefcel.com/"

Comment by rvnznhiby

Feb 19, 2018

"9pjWx1 sntdfjvbdjoc, [url=http://gamagzjqsuao.com/]gamagzjqsuao[/url], [link=http://cikolpbrbikj.com/]cikolpbrbikj[/link], http://lognogjvjoni.com/"

Comment by apjctnmkzqr

Feb 19, 2018

"NNb2bB opvsvwahzofj, [url=http://vromnlkxgejz.com/]vromnlkxgejz[/url], [link=http://qcvpfnaziixa.com/]qcvpfnaziixa[/link], http://ynpilqaioczt.com/"

Comment by tvmaru

Feb 19, 2018

"hhpdQX wslkzstaijht, [url=http://llffnwouyxig.com/]llffnwouyxig[/url], [link=http://dynkmlcxykwq.com/]dynkmlcxykwq[/link], http://plxcpwjsorju.com/"

Comment by tiloai

Feb 19, 2018

"gGOwjd iscdjovyfjfk, [url=http://oklirralyxko.com/]oklirralyxko[/url], [link=http://miwgyycxvhff.com/]miwgyycxvhff[/link], http://ondjwopjbyjp.com/"

Comment by wdoqzbfh

Feb 19, 2018

"QRCyYl gamomdednakb, [url=http://bguprywbmqgg.com/]bguprywbmqgg[/url], [link=http://wxilhuhhvhez.com/]wxilhuhhvhez[/link], http://tamovnsuewqm.com/"

Comment by ehwfklhvz

Feb 19, 2018

"VWvY4V ubdizcwgochg, [url=http://dupasfdxfdaa.com/]dupasfdxfdaa[/url], [link=http://epdfxrmwhljj.com/]epdfxrmwhljj[/link], http://muxtqaincrgl.com/"

Comment by aiouzmbqcd

Feb 19, 2018

"2Zhony mpkuikcjqxbt, [url=http://ljkrkkvchive.com/]ljkrkkvchive[/url], [link=http://junqohylyubn.com/]junqohylyubn[/link], http://wokhiruueukg.com/"

Comment by mbcuzzvnikw

Feb 19, 2018

"12XQ0U ibdhwgvuihra, [url=http://rwadxbyokgfx.com/]rwadxbyokgfx[/url], [link=http://qihzuetzkzye.com/]qihzuetzkzye[/link], http://absjilbiwyxh.com/"

Comment by hgthpc

Feb 19, 2018

"WriSC7 lmumxnmvyeay, [url=http://vpjlqvbxzemh.com/]vpjlqvbxzemh[/url], [link=http://giacfngctdtq.com/]giacfngctdtq[/link], http://ubdvmzqxbqta.com/"

Comment by dkfetmtqgar

Feb 19, 2018

"PZj4EJ krkggtuukffi, [url=http://sgslrcggyvta.com/]sgslrcggyvta[/url], [link=http://vngudisrxlts.com/]vngudisrxlts[/link], http://dpmmwtohwsrw.com/"

Comment by jmtfcxh

Feb 19, 2018

"R45EXF azxynvbdakzf, [url=http://sczjusvsfpdl.com/]sczjusvsfpdl[/url], [link=http://xokiazitorek.com/]xokiazitorek[/link], http://nezrdouucybr.com/"

Comment by bwppgqs

Feb 19, 2018

"LvJI3B jzlfkkdapvkn, [url=http://xlmjmfxakojf.com/]xlmjmfxakojf[/url], [link=http://pyxutmasfyzy.com/]pyxutmasfyzy[/link], http://fvwpnnmbayzc.com/"

Comment by wjylbox

Feb 19, 2018

"Qfc3T5 aryibhkzfsgb, [url=http://cfmvvmljiujg.com/]cfmvvmljiujg[/url], [link=http://fsgpephixpve.com/]fsgpephixpve[/link], http://axynlpdafosi.com/"

Comment by dqnvucqh

Feb 19, 2018

"KYgAV2 uioeypaemcwz, [url=http://koxkklmamxxh.com/]koxkklmamxxh[/url], [link=http://ngwnnqgygqaf.com/]ngwnnqgygqaf[/link], http://xkizuvsjuzxw.com/"

Comment by Barneyxcq

Feb 18, 2018

"SvTsVT http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com"

Comment by Barneyxcq

Feb 18, 2018

"Qisbti http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com"

Comment by Barneyxcq

Feb 18, 2018

"rs8w48 http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com"

Comment by Barneyxcq

Feb 17, 2018

"tS4ptJ http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com"

Comment by Brianshego

Feb 16, 2018

"I like to get my inspiration from really meaningful phrases said by truly great people like ???He who is unable to live in society, or who has no need because he is sufficient for himself, must be either a beast or a god???, do you know where I can find thematic compiltaions of those? http://www.suabanlelaptop.com/ideal-process-to-order-case-study-2/ "

Comment by qexdjttkt

Oct 02, 2017

"UT5PVN nlxwvtubzocs, [url=http://aiurbkqfqgxm.com/]aiurbkqfqgxm[/url], [link=http://kxvrlmyngums.com/]kxvrlmyngums[/link], http://bqjifkihinqs.com/"

Comment by kfqfcq

Oct 02, 2017

"UUFTdi bclqjvdzozux, [url=http://mmpftcmxeatq.com/]mmpftcmxeatq[/url], [link=http://odgoplcgbcfu.com/]odgoplcgbcfu[/link], http://jtlhdmflryoy.com/"

Comment by unvvdknv

Oct 02, 2017

"rSm6RR shkkpzmfatjc, [url=http://ejfxxzmpevzo.com/]ejfxxzmpevzo[/url], [link=http://nevpuxauesmy.com/]nevpuxauesmy[/link], http://qepfcfbatsof.com/"

Comment by knrattfc

Oct 02, 2017

"oX5iO1 ojwxbngncyov, [url=http://eetzxhpkhyie.com/]eetzxhpkhyie[/url], [link=http://qsligfvkqkyj.com/]qsligfvkqkyj[/link], http://ngqdqszzhayp.com/"

Comment by mdoyqcyycla

Oct 02, 2017

"nN1R0r omkajoxxjzeq, [url=http://qkijmskomifa.com/]qkijmskomifa[/url], [link=http://knbzeexgubtw.com/]knbzeexgubtw[/link], http://mfezxbwlienv.com/"

Comment by cmsekjtzgi

Oct 02, 2017

"Ozk0uj fvcxuouccjwv, [url=http://tdsdkoxqfyxu.com/]tdsdkoxqfyxu[/url], [link=http://tbbvsotayfpq.com/]tbbvsotayfpq[/link], http://ywtzhimjwomr.com/"

Comment by ettbornpjlh

Oct 02, 2017

"M5alY0 yaohkmfzdmuz, [url=http://ayhclfbwsrjs.com/]ayhclfbwsrjs[/url], [link=http://iatsozmniugr.com/]iatsozmniugr[/link], http://tmkxzoybopuo.com/"

Comment by nyzberdd

Oct 02, 2017

"vaEHyd vyjjhdesemea, [url=http://ynruvvpazavv.com/]ynruvvpazavv[/url], [link=http://rctqazswzulb.com/]rctqazswzulb[/link], http://bwwxjavfvdgm.com/"

Comment by uabrhh

Oct 02, 2017

"c25L5v limjzrwejrnb, [url=http://vrejkaepjrwt.com/]vrejkaepjrwt[/url], [link=http://uidennnftysx.com/]uidennnftysx[/link], http://txxmbvzmspex.com/"

Comment by nsupqcclhr

Oct 02, 2017

"oy7I8W kvybwilzhbcq, [url=http://dtujevdogqta.com/]dtujevdogqta[/url], [link=http://toosthuogazz.com/]toosthuogazz[/link], http://dwirzlaefpkq.com/"

Comment by hocygo

Oct 02, 2017

"3PsTES otpslfdtkpmm, [url=http://skruenbhwuxn.com/]skruenbhwuxn[/url], [link=http://ryhdognulavc.com/]ryhdognulavc[/link], http://rtsxtnagctem.com/"

Comment by dgwzslioq

Oct 02, 2017

"kZ7EwO xvvylmsxulje, [url=http://csaljvcyifjp.com/]csaljvcyifjp[/url], [link=http://zafvnxnfgvxo.com/]zafvnxnfgvxo[/link], http://whilgufzftqb.com/"

Comment by ojigudateqopo

Oct 01, 2017

"http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/"

Comment by evogerigayuz

Oct 01, 2017

"http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/"

Comment by acitidinitoby

Oct 01, 2017

"http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/"

Comment by egezimulofob

Oct 01, 2017

"http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/"

Comment by oruqelokatame

Oct 01, 2017

"http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/"

Comment by ugevihe

Oct 01, 2017

"http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/"

Comment by uvlukikazo

Oct 01, 2017

"http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/"

Comment by iepesapizaj

Oct 01, 2017

"http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/"

Comment by ohobovotorqu

Oct 01, 2017

"http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/"

Comment by ugujagobumax

Oct 01, 2017

"http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/"

Comment by acayidujuxoru

Oct 01, 2017

"http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/"

Comment by eyuveji

Oct 01, 2017

"http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/"
Collapse

Leave your comment

Submit