PrestaShop

Categories

Lastest Blog

Blog

Jak się ubrać w jesienne dni

Jak się ubrać w jesienne dni

Jesienne dni coraz bliżej. Słońce nie operuje już tak mocno, jak jeszcze dwa tygodnie temu. Jest to znak, że przyszedł czas na wymianę garderoby z letniej na jesienną. Nie powinien to być powód do smutku, gdyż jesienne kolekcje są równie piękne, modne, a przede wszystkim ciepłe. Jest w czym wybierać. Niezależnie od sytuacji, czy to wyjazd za miasto, czy wyjście do pracy albo do sklepu, można wyglądać modnie i czuć się dobrze. Ciepłe tkaniny w kolekcjach jesiennych zastąpiły chłodne, zimne w dotyku materiały, cenione i lubiane w upalne dni. Czas zamienić krótkie spodenki na spodnie, a topy na przytulne tuniki. Jesienno-zimowe trendy 2017/2018 są już prezentowane na wybiegach. Trzeba przyznać, że moda jak zwykle nie powiewa nudą. Jesteśmy na bieżąco z nowościami i śmiało możemy powiedzieć, że w tym sezonie królują grochy, krata, kolor srebrny i pióra. Powrócił styl z lat 70 tych i 90 tych. Oczywiście nie zapomniano o napisach, które niosą za sobą istotne przekonania. Masz jakiś przekaz? Pokarz go wszystkim w niekonwencjonalny sposób, ubierz bluzę, tunikę z odpowiednim napisem, z którym mocno się utożsamiasz. Wychodzisz do pracy? Pamiętaj o żakiecie! Żakiet to bez wątpienia ta część garderoby, która nadaje klasy i poprawia relacje na szczeblu biznesowym. Dobrze skrojony żakiet to wizytówka, która może pomóc w osiągnięciu sukcesu. Modnych w tym sezonie żakietów nie da się scharakteryzować w jednym zdaniu. Wybierając tę część garderoby, warto zwrócić szczególną uwagę na kolor. Bardzo modne są żakiety w kolorze srebrnym, szarym, granatowym, brązowym i rudym. Najlepiej, żeby był z aksamitu. Tak z aksamitu! Jest to materiał, który wraca na salony z wielkim echem. Jeśli chcesz być bardzo modna, szukaj żakietu z aksamitu w brązie lub odcieniu szarości. Na mniej oficjalne spotkania polecamy modne żakiety z jeansu. Ten materiał znowu cieszy się niezwykłą popularnością wśród projektantów. Chociaż jeans naszym skromnym zdaniem, nigdy z mody nie wyszedł. Jeśli chodzi o fason, to tutaj mamy szerokie pole do popisu. Żakiety dopasowane, oversize, zapinane czy nie, wszystkie są bardzo modne. Jednak najmodniejsze będą te z rozkloszowanymi rękawami. Ciepła tunika zamiast sukienki, czemu nie! Tunika to jedne z najbardziej uniwersalnych elementów garderoby. Nadaje się na każdą okazję. Ciepłe, modne tuniki pasują zarówno do botków, jak i kozaków. Moda nie zna granic i zestawienie dzianinowej tuniki z adidasami również uważane jest za modne, i dobrze. Jeśli chodzi o najnowsze trendy, to jest mamy bardzo podobną sytuację jak w przypadku żakietów. Króluje tutaj szarość, srebro i brązy. Piękne i ciepłe tuniki z wełny, wykończone golfem czy szerokimi, rozkloszowanymi rękawami cieszą oko i wzbudzają niesamowitą chęć pożądania tejże garderoby. Zarówno żakiety, jak i tuniki zasługują na swoje pięć minut. Czas zacząć wymianę letnich ubrań na jesienne!

Piotr Reglinski

Sep 26, 2017

65Comments

Comments

Comment by Jorgetoild

Mar 17, 2018

"Awesome site, how do you find all this information?I have read through a couple of articles on your site and I love your writing style. Thanks a million, keep up the good work. http://www.patazas.com/custom-essay-service-from-professionals-86.html "

Comment by Homerchind

Mar 17, 2018

"I'm amazed. I don't think I've met anybody who knows so much about the topic. You need to make a career of it, honestly, awesome blog https://marketingsevilla.es/buy-custom-essays-125/ "

Comment by iseydfoak

Mar 05, 2018

"K5oG5I dupablckrayb, [url=http://yjdlkbrmwezp.com/]yjdlkbrmwezp[/url], [link=http://ommlpabtudgs.com/]ommlpabtudgs[/link], http://yamaqxdymtqh.com/"

Comment by klxhhpyq

Feb 19, 2018

"xQk7bb sbpelqhnwqvq, [url=http://evbdvrmzeijd.com/]evbdvrmzeijd[/url], [link=http://tmtgsisxfdhi.com/]tmtgsisxfdhi[/link], http://rdhafddvtxwd.com/"

Comment by znxowmkfn

Feb 19, 2018

"nW8tEZ yvazuvlwroek, [url=http://gqqqbtbsrsue.com/]gqqqbtbsrsue[/url], [link=http://khdjbsfhcodc.com/]khdjbsfhcodc[/link], http://cstmjacrubop.com/"
view all

Leave your comment

Submit