Uwielbiamy nosić dresowe ubrania. Przyjęło się jednak, że chodzenie w nich jest dozwolone tylko w domu lub też przy wyjściu na siłownię. Na osoby, które przywdziewały dresy na casulowe okazje przyzwyczailiśmy patrzeć się odrobinę "z góry". Cóż. Ubranie dresu wcale nie musi oznaczać przynależność do określonych subkultur. A dobrze dobrane mogą stanowić stylizację godną pozazdroszczenia nawet przez największe fashionistki.

Dlaczego dresy?

Dlaczego? Wydaje się, że odpowiedź na to pytanie jest w zasadzie oczywista. Są one super wygodne w noszeniu i ciepłe. Idealnie sprawdzą się na nieco zimniejsze dni, zwłaszcza te jesienne (zbliżające się wielkimi krokami). Wbrew pozorom odzież dresowa jest niezwykle uniwersalna i można ją dopasować praktycznie do każdego outfitu. I co najważniejsze - ciągle wyglądać znakomicie, pomimo że nic nas nie uwiera i nie uciska.

Dresy są również warte uwagi ze względu na swoje interesujące formy. Możemy się w nich niezwykle łatwo odmłodzić. I to nie tylko poprzez to, że będziemy zwyczajnie czuć się w nich dobrze, ale również z powodu oryginalnych form. Przy ubraniach dresowych warto jednak uważać na oversize. Łatwo w jego przypadku, zamiast modnego efektu uzyskać bezkształtną sylwetkę.

Kiedy nosić odzież dresową?

Odzież dresowa będzie świetna zawsze wtedy, gdy możemy pozwolić sobie na nieco niezobowiązujący styl. Na grilla, na przyjęcie z przyjaciółmi, na wyjście do parku... Warto łączyć ją z innymi materiałami, a nawet elementami naszej garderoby, które pozornie mogłoby do niej nie pasować. Na pewno wielkie będzie Wasze zdziwienie, gdy zaproponujemy Wam komponowanie dresów wraz ze szpilkami. Warto jednak uważać z tym zestawieniem. Na przykład luźna sukienka dresowa z kapturem zdecydowanie lepiej będzie prezentować się ze zwykłymi trampkami i rockową ramoneską niż w wydaniu eleganckim z perfekcyjnymi czółenkami.

Kiedy zatem nosić szpilki do dresów? Dobre pytanie. My stawiamy na to obuwie zawsze wtedy, gdy odzież dresowa stanowi uzupełnienie całej kreacji. Świetnie będą się one prezentować, gdy założymy ulubione dżinsy, podkoszulek i dobierzemy do nich narzutkę z dresu. Stylizację taką możemy uzupełnić skórzaną kurtką lub ciekawą biżuterią.

Swoich sił ze szpilkami i dresem możemy również próbować zakładając kombinezon dresowy damski. Pamiętajcie jednak, żeby w tym przypadku zachować szczególną ostrożność, gdyż niezwykle łatwo jest tutaj uzyskać odwrotny od zamierzonego efekt. I zamiast interesującej stylizacji, skończyć z przerysowaniem formy.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania