V-neck, golf, a może łódka? Jak dobrać dekolt do sylwetki?

Dobór dekoltu odpowiedniego dla Twojej sylwetki, może być trudnym zadaniem.

V-neck, golf i dekolt łódka – czym się wyróżniają?

V-neck: idealny dekolt dla smukłej sylwetki

Dla osób o smukłej sylwetce dekolt w kształcie litery V jest idealnym wyborem. Dekolt ten zapewnia wydłużony wygląd ciała i pomaga odciągnąć uwagę od wąskich ramion lub klatki piersiowej. Tworzy on również iluzję krągłości i może być noszony z wieloma różnymi stylami ubrań.

Golf: idealny dekolt dla większego biustu

Jeśli masz większy biust, to golf jest idealnym dekoltem dla Ciebie. Dekolt ten pomaga stworzyć ogólny efekt wyszczuplający poprzez odciągnięcie uwagi od obszaru biustu i stworzenie iluzji długości tułowia. Dekolt pomaga również stworzyć elegancki wygląd, który jest idealny na formalne okazje lub do noszenia na co dzień.

Dekolt łódka: idealny dekolt dla drobnej figury

Dla tych, którzy mają filigranową figurę, dekolt w łódkę jest idealnym wyborem. Dekolt ten tworzy iluzję szerokości w ramionach i pomaga zrównoważyć wszelkie mniejsze cechy twarzy lub tułowia. Dekolt w łódkę jest idealny, aby dodać dodatkowy dotyk wyrafinowania i elegancji do każdego stroju.

Jak dobrać dekolt do sylwetki?

Wybierając rodzaj dekoltu np. w przypadku sukienki wieczorowej z długim rękawem, warto więc wziąć pod uwagę rodzaj sylwetki. Przymierzaj różne fasony, aby znaleźć to, co wygląda na Tobie najlepiej. Dodatkowo uwzględnij okazję; na przykład, wysoki dekolt jest bardziej formalny niż ten opadający. Na zakończenie, dekolt to nie wszystko – wielką zmianą może być dodanie biżuterii i apaszki tak, aby dopełnić wygląd stylizacji.

Bez względu na to, jaki jest Twój typ ciała, z pewnością znajdziesz dekolt, który będzie Ci idealnie pasował. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania