Zwroty w 14 dni

Produkty zakupione bezpośrednio przez stronę sklepu podlegają zwrotowi w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwrotom nie podlegają produkty wykonywane bezpośrednio na zamówienie klienta tj. produkty o niestandardowych wymiarach, z niestandardowym łączeniem materiałów, to znaczy inne niż w ofercie sprzedażowej.

Jak dokonać zwrotu?

Krok 1

Poinformuj nas o zwrocie produktów wysyłając wiadomość e-mail na adres bienfashion1@gmail.com

W treści wiadomości koniecznie podaj:

● imię i nazwisko

● adres

● numer konta, na które mamy dokonać zwrotu pełnej kwoty zamówienia

● numer zamówienia

● nazwę zwracanego produktu

Krok 2

Starannie zapakuj zwracany produkt wraz ze wszystkimi akcesoriami. Pamiętaj, aby produkt był kompletny i nie nosił śladów użytkowania. Do zapakowania zwrotu, możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówienie.

Do przesyłki dołącz adnotację: ZWROT ZAMÓWIENIA NR:

Przesyłkę nadaj na adres:

P. H. CLAUDIA RENATA SAWCZUK

Przemysłowa 35, 76-200 Słupsk

Koszt przesyłki zwrotnej jest po Twojej stronie. Wybierz taką formę zwrotu, abyś miał pewność, że produkt wróci do nas nieuszkodzony.

Zwrot środków zostanie zrealizowany maksymalnie w przeciągu 14 dni od jego otrzymania.

Zwrotów zamówień nie odbieramy z paczkomatu.

Reklamacje

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją. Przysługuje Ci reklamacja z tytułu gwarancji producenta (o ile nie minął okres gwarancyjny) oraz rękojmi (jeżeli towar ma wadę). 

Wymiana towaru

Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że rozmiar na który chciałabyś dokonać wymiany będzie dostępny gdy odeślesz do nas towar informując o chęci wymiany.

W związku z tym procedura wymiany w Bien Fashion polega złożeniu nowego zamówienia na wybrany rozmiar oraz zwrocie towaru, który Tobie nie pasuje.

1. Dokonaj standardowego zwrotu towaru

2. Złóż nowe zamówienie

Zamów rozmiar, na który chciałabyś dokonać wymiany. Dokonaj zapłaty za zamówienie lub złóż zamówienie z płatnością przy odbiorze.

Formularz zwrotu

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania